
20 006 ₴
Бензинова газонокосарка Grunhelm S461LUX призначена для коса густої високої трави в парках, калюжках, скверах, на присадибних ділянках великої площі. Газонокосарка надійна, невибаглива в експлуатації, проста в керуванні.
Потужність газонокосарки Grunhelm S461LUX становить 4 л.с., що більш ніж достатньо для роботи не тільки на рівній поверхні, але й на ділянках зі складним рельєфом, під ухилом.
Газонокосарка працює дуже тихо, не створює дискомфорту оператору та навколишнім людям.
У газонокосарці Grunhelm S461LUX встановлений сталевий ніж спеціальної конструкції, що не вимагає додаткового заточування. Під час роботи ножа створюється сильний вихровий потік, який забезпечує правильний і якісний зріз трави, і її завантаження в кошик.
У моделі Grunhelm S461LUX встановлена центральна система регулювання висоти зрізу.
Газонокосарка самохідного типу, що дуже важливо у разі покосу: техніку не потрібно штовхати, вона рівномірно переміщається газоном.
Запуск Grunhelm Grunhelm S461LUX виконується електростартером. Корпус газонокосарки зі сплаву металу, стійкий до ударів і деформацій.
Травозбірник комбінованого типу, тканина + пластик. Об'єм 65 літрів, тому технікою можна працювати тривалий час, без зупинки. Встановлення та зняття травозбірника виконується дуже просто, однією рукою.
Під час увімкнення функції мульчування, зрізана трава перемелюється в мульчу та рівномірно розсипається на землі, виконуючи роль органічного добрива.
Основні переваги самохідної газонокосарки Grunhelm S461LUX:
Чекаємо Вашого дзвінка!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Викид скошеної трави | Бічний викид |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 1600 кв.м |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Об'єм двигуна | 139 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |