






Відправка з 10 квітня 202667 230 ₴
Садовий подрібнювач Bamato HACK-100 ідеально підходить для швидкого та ефективного подрібнення гілок, деревних відходів і чагарників діаметром до 100 мм. Перетворіть природні ресурси, такі як живці або інші зелені рослини, на цінний компост або тріску для мульчування.
Цей подрібнювач оснащений потужним 4-тактним бензиновим двигуном Loncin, що забезпечує 2400 обертів на хвилину. Завдяки парі реверсивних ножів, Bamato HACK-100 з легкістю впорається навіть з твердою деревиною. Великий бункер дозволяє продуктивно переробляти великі обсяги матеріалу. Подрібнені гілки викидаються через регульований жолоб.
Подрібнювач Bamato HACK-100 – чудовий вибір для власників великих садів і присадибних ділянок, які прагнуть ефективно утилізувати рослинні відходи та отримати цінний матеріал для компостування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BAMATO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальний діаметр гілок | 100 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система запуску | реверсивний стартер |
| Виробник двигуна | Loncin |
| Оберти двигуна | 3600 об./хв |
| рівень звукової потужності | 110 дБ (A) |
| Вага брутто | 99 кг |
| вага нетто | 90 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 560х900х870 мм |
| Клас захисту (IP) | 20 |
| Оберти лопаті | 2400 об./хв |