






Відправка з 20 березня 2026381 110 ₴
Напівавтоматична машина для різання і розколу дров Lumag SSA 400GHPROS — це професійне рішення для швидкої та ефективної обробки великих обсягів деревини. Цей інструмент ідеально підходить для використання на лісопилках, у фермерських господарствах та інших підприємствах, де потрібна інтенсивна підготовка дров.
Машина Lumag SSA 400GHPROS оснащена потужним бензиновим двигуном 10,0 кВт, що дозволяє легко розколювати колоди діаметром до 38 см. Високоякісний ланцюг і нова механічна система змащування забезпечують тривалий термін служби та мінімізують необхідність технічного обслуговування. Гідравлічна пилка, тримач колод і поперечне регулювання значно прискорюють процес обробки деревини. Інтегрований гідравлічний конвеєр ефективно транспортує матеріал, а механічні заслінки запобігають нахилу деревини.
Lumag SSA 400GHPROS — це оптимальний вибір для тих, хто шукає надійну та продуктивну машину для різання та розколу дров, яка здатна значно підвищити ефективність роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lumag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Параметри маніпулятора | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 808 кг (705 кг + 103 кг) — конвеєрна стрічка) |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Конвеєрна стрічка | макс. 284 об./хв за 110 барів, 285 Нм |
| Потужність розколу | 10 т |
| Швидкість конвеєра | 0,7 м/с |
| Діаметр проміжку | 10 - 38 см |
| Бензопила | макс. 4500 об./хв |
| Транспортні розміри | 2180x1000x1120 мм/ 1900х450х680 мм |
| Ланцюг пили | , провідні ланки: 65/крок: 0,375 / товщина: 1,6 мм |
| Швидкість роботи | 2 см/с |
| Довжина проміжка | 50-55 см |