









6 618 ₴
Бензинові газонокосарки ТМ Hyundai (Південна Корея) — надійна, сучасна та високопродуктивна техніка. Основне призначення — покос трави на різних територіях, від невеликих газонів до ландшафтних парків. Особливість газонокосарок — укомплектовані довговічними й економними двигунами Hyundai, а різноманітність моделей, від побутових до багатофункціональних, дає змогу виконати практично будь-яку роботу.
Газонокосарка Hyundai L 4300 укомплектована бензиновим двигуном потужністю 3,4 к.с. Двигун дуже економічний, об'єм бака 1 літр, виробник рекомендує використовувати бензин А-92. Об'єм картера — 0,5 л, найкраще використовувати оливу SAE 10W-40.
Запуск Хюндай L 4300 виконується механічним способом. Система запуску передбачає автоматичну декомпресію, що забезпечує легкість і ефективність, газонокосарка заводиться з першого разу.
Корпус моделі Хундай L 4300 зроблений зі сталі, оброблений антикорозійним покриттям. Конструкція має сучасну ергономічну обтічну форму, що дуже зручно для мобільного пересування на обмеженому просторі. Корпус дуже міцний, зіткнення з сторонніми предметами його не пошкодять.




Купити бензинову газонокосарку Hyundai L 4300 можна прямо зараз! Чекаємо Вашого дзвінка! Контактні телефони:
095 248 91 43
098 448 94 53
073 128 45 73
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 29.5 кг |
| Основні | |
| Виробник | Hyundai |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Діаметр коліс передні/задні (дюйм) | 6/8 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Ріжучий ніж | 4-х лопатевої |
| Наявність турбіни | Немає |
| Наявність приводу руху | Немає |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Об'єм двигуна | 149 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.4 к. с. |
| Марка двигуна | HYUNDAI ICV150 |
| Об'єм паливного бака | 1 л |