








1 380 ₴
Електрична газонокосарка EM 3210 M-новинка 2017 року від нідерландського виробника оселхопихнки, компанії Iron Angel. Призначена для коса трави у дворах, на газонах, присадибних територіях. Компактна, легка та маневрена, газонокосарка обладнана ефективним двигуном потужністю 1000 Вт із захистом від перевантаження.
Переваги електричної газонокосарки Iron Angel EM 3210 M:
Купити електричну газонокосарку Iron Angel EM 3210 M і отримати професійну консультацію Ви зможете в інтернет-магазині Avтогешик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 55 мм |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.2 кг |