






8 626 ₴
Газонокосарка бензинова Iron Angel A4600 A — ефективний і високопродуктивний агрегат, незамінний помічник для кожного дачника під час догляду за газоном або присадибною ділянкою. Газонокосарка самохідна, з приводом на задні колеса, є функція мульчування, площа оброблення становить до 800 м2.
Потужність Iron Angel A4600 A- 2,1 кінських сили, запуск виконується за допомогою механічного стартера. Косилка укомплектована надійним, висококласним двигуном OHV 45 WOLF-Garten.
Переваги бензинової газонокосарки Iron Angel A4600 А:
Купити газонокосарку бензинову Iron Angel A4600 А by WOLF Garten і отримати професійну консультацію Ви можете в інтернет-магазині Avтогешик.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 32 кг |
| Основні | |
| Виробник | Iron Angel |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Висота скошування | 92 мм |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Мульчування | Так |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Наявність приводу руху | Є |
| Розмір коліс, мм | 180/200 |
| Функція бічного викиду | Є |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 140 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.1 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | WOLF-Garten OHV 45 |
| Об'єм паливного бака | 1 л |