
3 669 ₴
Газонокосарка електрична Vitals Master EZP-321s-моторизований агрегат, призначений для коса трави в саду, парку, на присадибних ділянках і газонах. Це надійна, економна, високоефективна модель, представлена латвійською компанією Vitals.
Потужність електричного двигуна в газонокосарці становить 1000 Вт, що дає змогу створювати швидкість обертання сталевого ножа 3300 обертів за хвилину. Скошена трава складається в травозбірник з міцної тканини, об'ємом 30 літрів.
Vitals Master EZP-321s доцільно також застосовувати у вузьких ділянках території, адже ширина скошування газонокосарки 32 см. Висота коса регулюється в трьох положеннях: 27,45 і 52 см.
Електрична газонокосарка, порівнюючи з бензиновим аналогом, економніша, простіша в обслуговуванні, а також абсолютно нешкідлива з екологічної точки зору. адже вихлопні гази та бензинові пари повністю немає.
Відмітні риси електричної газонокосарки Vitals Master EZP-321s:
Купити електричну газонокосарку Vitals Master EZP-321s і отримати професійну консультацію Ви зможете в інтернет-магазині Avтогешик.
Чекаємо Вашого дзвінка!
095 248 91 43
098 448 94 53
073 128 45 73
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 52 мм |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість рівнів висоти косіння | 3 |
| Вібраційне напруга, м/c2 | 2.53 |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Габарити упаковки, мм | 605х380х270 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Газонокосарка електрична Vitals Master EZP-321s (1000 Вт)»