


10 179 ₴
Електричні газонокосарки ТМ Hyundai (Південна Корея) — надійні, високопродуктивні та мобільні агрегати. Основне призначення-покос трави на газонах, догляд за ландшафтом заміського будинку або міського парку Техніка повністю безпечна з екологічного погляду, на відміну від бензинових моделей, електромотор не виробляє шкідливих викидів в атмосферу.
В електричній газонокосарці Хюндай LE 4600S встановлений двигун потужністю 1800 Вт, що дає змогу обробляти великі території. Шум і вібрація під час роботи мінімальні, тому оператор може працювати тривалий час без дискомфорту.
Модель LE 4600S обладнана унікальної системою 3 в 1:
Травозбірник, об'ємом 60 л, комбінованого типу, виготовлений із міцного пластику та вставками з тканини. Він тримає форму та легко очищається від покосу.
Електрична газонокосарка Hyundai LE 4600S обладнана системою підвищення обертів High Speed, що сприяє швидшому, рівномірному та якісному покосу.




Купити електричну газонокосарку Hyundai LE 4600S дуже просто! Розміщуйте замовлення на сайті або телефонуйте телефонами:
095 248 91 43
098 448 94 53
073 128 45 73
Оперативну доставку гарантуємо!
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26.1 кг |
| Основні | |
| Виробник | Hyundai |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Мульчування | Так |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Ріжучий ніж | 2-лопатевої |
| Кількість рівнів висоти косіння | 7 |
| Діаметр коліс (передні/задні), мм | 180/205 |