
2 996 ₴
Стіл з декором під дерево прямокутний Irak Plastik 70x120 зелений
Виробник: IRAK PLASTIK; Країна виробник: Туреччина; Форма: Прямокутна; Матеріал стільниці: Пластик; Колір: Зелений
Габаритні розміри. Довжина столу: 1200.0мм; Ширина столу: 700.0мм; Висота столу: 730.0мм; Вага: 10.52кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IRAK PLASTIK |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Зелений |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.52 кг |
| Висота столу | 730 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |