
3 260 ₴
Стіл із декором під дерево прямокутний Irak Plastik 80x140 тик
Виробник: IRAK PLASTIK; Країна-виробник: Туреччина; Форма: Прямокутна; Матеріал стільниці: Пластик; Колір: Тік
Габаритні розміри. Довжина столу: 1400.0мм; Ширина столу: 800.0 мм; Висота столу: 730.0мм; Вага: 11.0кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Висота столу | 730 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | IRAK PLASTIK |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Твк |