
3 035 ₴
Стіл Irak Plastik Oval 70x120 зелений
Виробник: IRAK PLASTIK; Країна-виробник: Туреччина
Додаткові характеристики. Вага: 10.21; Колір: Зелений; Висота столу: 730 мм; Ширина столу: 700 мм; Довжина столу: 1200 мм; Форма: Прямокутна; Матеріал стільниці: Пластик
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота столу | 730 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | IRAK PLASTIK |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Зелений |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.21 |