
16 091 ₴
Стіл PAPATYA Магнум 2 115x255 зелений під дерево
Виробник: Papatya; Країна-виробник: Туреччина
Додаткові характеристики. Колір: Зелений під дерево; Висота столу: 730 мм; Ширина столу: 1150 мм; Довжина столу: 2550 мм; Форма: Нестандартная; Матеріал стільниці: Пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Нестандартна |
| Виробник | Papatya |
| Колір | Зелений |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 2550 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Ширина столу | 1150 мм |