

14 843 ₴
Бензинова газонокосарка Vitals Master Zp 51139t призначена для коса трави на присадибній ділянці, газоні, парках і скверах. Виробник газонокосарки — латвійська компанія Vitals, упродовж багатьох років є лідером ринку садово-паркової техніки. Для газонокосарок ТМ Vitals характерний оригінальний, сучасний дизайн, висока продуктивність, маневровість, економність споживання палива.
Бензинова газонокосарка Vitals Master Zp 51139t з легкістю може обробляти ділянку площею до 1300 м2. Матеріал ножа — горизонтальна сталь, що забезпечує довговічність експлуатації виробу та якість коса.
Висоту коса в газонокосарці Vitals Master Zp 51139td можна регулювати в шести положеннях, у такий спосіб, покос відбувається за будь-яких форм рельєфу. Викидання трави через бічний і задній виходи, у травозбірник.
Важливо, що в газонокосарці реалізована система мульчування. Скошена трава подрібнюється, і потім використовується як добриво ґрунту.
Ручка стартера розміщена на ручці. Отже, оператору легко та зручно керувати роботою газонокосарки однією рукою.
Є привод на колеса, людині потрібно тільки контролювати напрямок переміщення. Розмір передніх коліс — 7 дюймів, задніх — 8 дюймів.
Бензинова газонокосарка Vitals Master Zp 51139td дуже економна в споживанні палива, всього 0,9 л/год. Корпус з особливо міцного пластику, суцільнолитого типу. Рама-сталева.
П'ять причин купити бензинову газонокосарку Vitals Master Zp 51139td:
Чекаємо Вашого дзвінка!
095 248 91 43
098 448 94 53
073 128 45 73
Доставка-бездосконалена!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 35.8 кг |
| Висота | 485 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Довжина | 830 мм |
| Основні | |
| Виробник | Vitals |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Латвія |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Рекомендована площа | 1200 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 508 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Мульчування | Так |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Викид в травозбірник, Задній викид |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 139 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Витрата палива | 0.9 л/год |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | Vitals Master |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Кількість обертів двигуна | 3580 об/хв |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Газонокосарка бензинова Vitals Master Zp 51139td (3,5 к.с., самохідна)»