Новинки ринку генераторів 2019 року
Якщо Ви вирішили купити генератор, безсумнівно, буде цікаво, якими новими та сучасними розробками порадували український ринок імениті бренди. Адже хочеться придбати не тільки міцну, надійну, але і сучасну економічну електростанцію. Отже, по порядку:
Бензинові генератори.
Одним з нововведень стала поява в 2019 році універсальних бензинових генераторів. Суть їх у наступному: за допомогою перемикача фаз можна використовувати генератор як в однофазному, так і трифазному режимі, практично без втрати потужності. Звичайно, це дуже зручно для невеликих виробництв або домашніх господарств: включивши одну фазу, можна живити всі побутові прилади, переключивши на трифазний режим-запустити електромотор, верстат, будь-будівельне трифазне обладнання. Фактично, замість двох генераторів різних фаз досить придбати один. Економія як мінімум в два рази, не рахуючи комфорту в застосуванні, зручності запуску і т. д.
У чому ж принцип роботи універсального генератора? Як працює генератор без так званого «перекосу фаз»?
Відбувається наступне: при переключенні фаз змінюється порядок підключення обмоток стартера. При 380 В використовується принцип з'єднання «зірка», при перемиканні на 220 В-«зигзаг». Важливо, що в обох випадках задіяні всі обмотки, тобто, втрата потужності виключається. Справедливості заради відзначимо, що класична схема з'єднання обмоток при 220 В-це «трикутник», але «зигзаг» в даний час визнана більш ефективною і дозволяє задіяти всі 100% витків обмотки.
Новатором в універсальних генераторах вважається бренд Konner Sohnen (Німеччина), а саме моделі:
Konnner&Sohnen KS 10000E 1/3 (8 кВт);
Konnner&Sohnen KS 12000E 1/3 (11,2 кВт).
Трохи пізніше на ринку з'явилися універсальні генератори інших престижних торгових марок: Hyundai, Matari, iron Angel.
Концептуально змінився дизайн силової техніки випуску 2019 року. Можна провести аналогію з автомобілями: на зміну прямокутним прийшли більш сучасні, округлі форми корпусу; в дисплеї з'явився більш широкий набір функцій; двигуни стали значно економнішим у споживанні палива. Піонером виступив латвійський виробник генераторів, компанія Vitals. В асортименті серій JBS і KDS представлений інноваційний дизайн, присутня кнопка запуску генератора (крім стандартного електростартера) і дворівневий глушник.
Порадувала вітчизняного споживача і компанія Hyundai (Південна Корея). Це лінійка бензинових генераторів (артикул закінчується на цифру 20) з моторами збільшеного моторесурсу, понад 2000 мотогодин.
Купити бензиновий генератор від 3 до 20 кВт, отримати технічну консультацію, замовити монтаж Ви можете в інтернет-магазині avtogeshik.com.ua
Фахівцями інтернет-магазину Avтогешик у 1019 році відзначено зростання попиту на генератори з автоматичним вводом резерву. Дійсно, багато електростанції вже укомплектовані автоматикою на борту, вартість дорожче звичайних на 2-2,5 тис., при цьому комфорт і зручність практичного застосування набагато вище. Кому хочеться взимку бігти на вулицю, в гараж, для запуску генератора? Крім того, потрібно самостійно контролювати відключення мережі, включати генератор, потім відключати при відновленні подачі електрики. Багато клопоту на рівному місці. В майбутньому, якщо у Вас з'явиться бажання все-таки встановити автоматичний пуск, то блок АТС окремо коштує близько 8 тис., без урахування установки в генераторі сервоприводу і т. д.
Вибрати генератор з автоматичним вводом резерву, забезпечити сервіс і монтаж Вам допоможуть наші технічні фахівці.
Інтернет-магазин avtogeshik.com.ua пропонує наступні моделі з автоматикою:
Генератори з автоматичним вводом резерву 1 фаза;
Генератор з автоматичним вводом резерву 3 фази.
Окремо потрібно зупинитися на такій важливій складовій, як обмотка альтернатора. За підсумками продажів 2019 року, мідна обмотка значно привабливішим для споживача, ніж алюмінієва. У чому ж принципові відмінності міді від алюмінію?
- Більш низький опір міді. Як наслідок, менший нагрів.
- Електропровідність. У міді вона вище. Якщо використовують алюміній, збільшують кількість витків.
- Міцність. Природно, у міді вона вище.
- Стійкість до пікових навантажень. Знову виграє мідь.
До плюсів алюмінієвої обмотки можна віднести тільки її вартість, і як наслідок, ціну самого генератора. Висновок такий: якщо використовувати генератор рідко, тільки при аварійних відключеннях мережі і не в повну потужність, можна купувати генератор з алюмінієвої обмоткою. У всіх інших випадках рекомендуємо брати електростанції з мідним альтернатором.
Газобензинового генератори.
При частих відключеннях електромережі купити генератор, що працює на газу, дуже вигідно: в даний час вартість газу в 3 рази дешевше, а витрата всього на 10% більше. Ціна генератора газ-бензин дорожче звичайного порядку на 2 тис. Але, не слід забувати: при роботі на газу генератор і балон необхідно утримувати в приміщенні з температурою не нижче 5 градусів. У зворотному випадку, запуск на газу дуже скрутний.
У гібридних генераторах лідируюче місце по потужності у моделі Konner&Sohnen KS 10000E G (8 кВт).
Окреме місце займають газобензинового генератори, які працюють не тільки на пропані, але і на природному (магістральному газі). Тиск у газовому редукторі можна налаштувати і для метану, і для пропану. Цікаві моделі представила компанія Musstang, які характеризуються надійністю в роботі і демократичністю цін.
Газові генератори.
Новинки в 2019 році також презентував виробник із США, компанія Generac Power Systems. Дані електростанції відносяться до сегменту Premium, виробництво і складання виконується тільки в США. Генератори побутового класу працюють на газу, пропан і метан, використовуються як джерела живлення при аварійному відключенні мережі. Всі моделі поставляються з автоматичним вводом резерву і в основному встановлюються власниками заміських будинків; це генератори потужністю від 5 до 16 кВт серії Guardian (Generac 6520, 7044, 7045, 7046, 7078). Виключно висока якість, можна з упевненістю сказати, що Generac-лідер не тільки українського, а й світового ринку.
У моделях для заміського будинку вже встановлені GPS-модулі для управління через Інтернет. Важливо, що гарантія на такі генератори від 3-х до 5-и років, а якість корпусу дозволяє встановлювати техніку на вулиці, не зважаючи на будь-які погодні умови.
У 2019 році компанія Generac Power Systems порадувала клієнтів новими моделями серії Protector. Це газові генератори з двигуном з рідинним охолодженням. В асортименті одно - та трифазні генератори потужністю від 17 до 22 кВт.
Важливо, що електростанції Generac Protector можуть експлуатуватися не тільки як резервний, але і як основне джерело живлення, тобто працювати практично цілодобово. Дані моделі з успіхом застосовуються в бурових роботах, у виробничих цілях, у добувній промисловості.
Якщо Ви вирішите купити газовий генератор Generac в нашому інтернет-магазині, підключення та монтаж виконають фахівці, сертифіковані компанією Generac Power Systems.
У даному огляді ми не розповіли про дизельних генераторах і професійних електростанціях, потужністю від 20 кВт. Але це тема вже наступної статті)
Нагадуємо, що інтернет-магазин avtogeshik.com.ua працює тільки з оригінальними, надійними і перевіреними часом брендами, гарантує сервіс та виконує всі види електромонтажних робіт. Безкоштовна доставка, акції, подарунки-далеко не повний перелік послуг для клієнтів магазину. З нами співпрацювати не тільки вигідно, але і приємно)
Успіхів у всьому!