



34 000 ₴
Стабілізатор NORMA Exclusive 20000-один із найпотужніших приладів від українського виробника, компанії "Укртехнологія". Стабілізатор призначений для регулювання перепадів, зниженої та зниженої напруги в мережі. Застосовується для домашнього та промислового використання. Якість, надійність і точність у роботі продукції "Укртехнології" добре відомі не тільки українським, а й закордонним споживачам.
Модельний ряд серії Exclusive є одним із найпопулярніших. Точність стабілізації становить 5%, прилади можуть експлуатуватися цілу добу, у режимі постійної коригування вхідної напруги.
Стабілізатор напруги Укртехнологія NORMA Exclusive 20000 міститься в надійному металевому корпусі, обробленому антикорозійним порошковим покриттям. Температурний режим експлуатації від -25 до +45 °C.Стабілізатор NORMA Exclusive 20000 обладнаний мікропроцесорним керуванням компанії Atmel (США), тиристорами виробництва Vishay, Ixys, IR (Німеччина). Сучасне програмне забезпечення дає змогу домогтися стабільності та коректності роботи за чималих відхилень напруги від норми. Як результат, прискорилася швидкодія та точність приладу.
Безпека та надійність забезпечується пристроєм струмового захисту, яке спрацьовує у разі короткого замикання, навіть під час роботи в режимі "Транзит".
На РК-дисплеї стабілізатора NORMA Exclusive 20000 відбиваються основні робочі параметри: напруга вхідна, напруга на виході, потужність навантаження.
Плата керування постійно обробляє дані про товщину вхідної напруги, тому його коригування виконується миттєво. Час реакції становить 10 мс.
У разі гарантійного ремонту або сервісного обслуговування, на складі постійно підтримуються в наявності стабілізатори обмінного фонда.
Переваги стабілізатора NORMA Exclusive 20000 потужністю 20 кВт:
Стабілізатор NORMA Exclusive 20000 відповідає вимогам ДСТУ 3135.0-95, ГОСТ 12.2.007.0-75, ГОСТ 23511-79, ТУ У 33.2-32002229-002:2007; сертифікат УкрСЕПРО No UA1.029.0036338-08.
Замовити симісторний стабілізатор NORMA Exclusive 20000 дуже просто! Оформляйте постачання через кошик або телефоном.
Чекаємо Вашого дзвінка!
095 248 91 43
098 448 94 53
073 128 45 73
Кваліфіковані інженери створять монтаж і під'єднання стабілізатора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укртехнологія |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 60 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 20 кВт |
| Мінімальний час стабілізації | 10 мс |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Робочий діапазон вхідних напруг, В | 120-260 |
| Робочий діапазон вихідних напруг, В | 209-231 |
| Кількість ступенів регулювання | 12 |
| Максимальний вхідний струм, А | 100 |
| Струм холостого ходу, А | 0.9 |
| Режим "Транзит" | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Вага | 36 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Навісний |
| Матеріал корпусу | Металевий |
| Тип підключення | Клемні |
| Захист і умови експлуатації | |
| Діапазон робочих температур,°С | -25...+45 |
| Тип охолодження | Примусове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип індикації | РК-дисплей |
| Защита от перегрузок | Так |