



39 900 ₴
Самісторні стабілізатори Infinity від українського виробника, компанії Укртехнологія, належать до асортименту класу "Преміум". Точність стабілізації дає змогу під'єднувати весь спектр побутового, і навіть професійного обладнання.
Стабілізатор Infinity 15000 коригує вхідну напругу з мінімальною похибкою, всього 4,5%. Прилад може працювати в безперервному режимі, у разі широкого діапазону температур зовнішнього середовища. Стабілізатор справедливо вважається універсальним, позаяк він коригує практически любое знижене або підвищене напруга.
У конструкції стабілізатора виробник використовує низку важливих комплектуючих світових брендів: тиристори німецьких торгових марок Vishay, TPS; мікропроцесорне керування — Atmel (США).
Плата керування безперервно виконує контроль за рівнем напруги на вході. Час реакції всього 20 мс, що гарантує високу якість стабілізації, тому стабілізатор Infinity 15000 можна під'єднувати до високоточних приладів (аудіо- та відеотехніки, медичного та музичному обладнанню).
Важливо, що під час стабілізації напруги прилад зберігає невибагливу форму синусоїди на вході.
Безпека та надійність забезпечується пристроєм струмового захисту, яке вимикає мережу у разі перевищення максимального значення вхідної напруги. У разі зниження до робочого показника стабілізатор вмикається. Крім того, автомат-розчіплювач забезпечує незалежний захист від КЗ.
На РК-дисплеї стабілізатора Infinity 15000 потужністю 15 кВт зображаються низка важливих функцій поточної роботи, зокрема вхідна та вихідна напруга, сила струму, ступінь коригування, код помилки за потреби тощо.
Металевий корпус стабілізатора Укртехнологія Infinity 15000 оброблений антикорозійним покриттям.
У разі ремонту або сервісного обслуговування постійно підтримується в наявності обмінний фонд для тимчасової заміни приладу.
Конструкційні переваги симісторного стабілізатора Infinity 15000:
Стабілізатор Infinity 15000 відповідає вимогам ДСТУ 3135.0-95, ГОСТ 12.2.007.0-75, ГОСТ 23511-79, ТУ У 33.2-32002229-002:2007; сертифікат УкрСЕПРО No UA1.029.0036338-08.
Купити стабілізатор Infinity 15000 потужністю 15 кВт можнав нашому магазині! Оформляйте замовлення через сайт або телефоном.
Чекаємо Вашого дзвінка!
095 248 91 43
098 448 94 53
073 128 45 73
Кваліфіковані інженери створять монтаж і під'єднання стабілізатора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укртехнологія |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 60 В |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 15 кВт |
| Мінімальний час стабілізації | 10 мс |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Робочий діапазон вхідних напруг, В | 116-285 |
| Робочий діапазон вихідних напруг, В | 210-230 |
| Кількість ступенів регулювання | 16 |
| Максимальний вхідний струм, А | 72 |
| Струм холостого ходу, А | 0.75 |
| Режим "Транзит" | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Вага | 34 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 4.5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Навісний |
| Матеріал корпусу | Металевий |
| Тип підключення | Клемні |
| Захист і умови експлуатації | |
| Діапазон робочих температур,°С | -25...+45 |
| Тип охолодження | Примусове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип індикації | РК-дисплей |
| Защита от перегрузок | Так |