


49 800 ₴
Компанія "Укртехнологія", український виробник стабілізаторів напруги, представляє модельний ряд стабілізаторів Universal. Прилади належать до професійного класу, мають найвищу точність стабілізації 1,5%. Цей рівень дає змогу приєднувати не тільки побутове обладнання, але й високоточне: медичне, відео- і звукозаписувальне.
Стабілізатор Universal 15000 призначений для роботи в цілодобовому режимі. Його особливість — найвища чутливість до перепадів напруги та миттєва реакція на коригування.
У симісторному стабілізаторі Universal 15000 основну функцію виконує ступеневий автотрансформатор із тиристорним перемиканням. Прилад працює абсолютно безшумно, вхідний струм і напруга вимірюються неперервно. У стабілізаторі встановлений LCD-дисплей, на якому зображають 24 робочі параметри, з можливістю їх регулювання.
Необхідно зазначити, що стабілізатор Universal 15000 потужністю 15 кВт може працювати у двох режимах:
В Universal 15000 широко використовуються комплектуючі від американських і європейських виробників: Atmel (США) забезпечує керування мікропроцесором; тиристори Vishay (Німеччина).
Безпечності роботи стабілізатора потужністю 15 кВт приділено першорядному значення: передбачено пристрій струмового захисту, а для вимкнення приладу у разі короткого замикання змонтований спеціальний автомат-розчіплювач. У разі відновлення робочих параметрів стабілізатор вмикається автоматично.
У разі ремонту або сервісного обслуговування, споживачеві видається аналогічний прилад з обмінного фонда.
Переваги стабілізатора напруги Укртехнологія Universal 15000:
Стабілізатор Universal 15000 сертифікований згідно з вимогами ДСТУ 3135.0-95, ГОСТ 12.2.007.0-75, ГОСТ 23511-79, ТУ У 33.2-32002229-002:2007, УкрСЕПРО № UA1.029.0036338-08.
Купити стабілізатор Universal 15000 потужністю 15 кВт дуже просто! Оформляйте постачання через сайт або телефоном.
Чекаємо Вашого дзвінка!
095 248 91 43
098 448 94 53
073 128 45 73
За бажанням замовника виконується монтаж стабілізатора "під ключ".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укртехнологія |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 60 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 15 кВт |
| Мінімальний час стабілізації | 10 мс |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Робочий діапазон вхідних напруг, В | 143-252 |
| Робочий діапазон вихідних напруг, В | 217-223 |
| Кількість ступенів регулювання | 36 |
| Максимальний вхідний струм, А | 72 |
| Струм холостого ходу, А | 0.6 |
| Режим "Транзит" | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Вага | 36 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 1.5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Металевий |
| Тип підключення | Клемні |
| Захист і умови експлуатації | |
| Діапазон робочих температур,°С | -25...+45 |
| Тип охолодження | Примусове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип індикації | РК-дисплей |
| Тип монтажу | Навісний; підлоговий |
| Защита от перегрузок | Так |