





5 500 ₴
Подрібнювач Iron Angel ES 2500М призначений для утилізації свіжозрізаних і сухих гілок. Виробник, компанія Iron Angel (Нідерланди). є європейським лідером із продажу силової та садово-паркової техніки.
Використовуючи гікоподрібнювач, ми можемо утилізувати рослинне сміття, неабияк зменшивши його в об'ємі, шляхом вивезення за присадибну дільницю; також подрібнений матеріал може використовуватися для виготовлення компосту або мульчі.
Подрібнювач Iron Angel ES 2500М вирізняється надійністю, високою продуктивністю, простотою й комфортом у застосуванні. Для роботи з агрегатом не потрібен чималий досвід, з ним однаково ефективно працюватиме новачок і професіонал-садовод.
У моделі Iron Angel ES 2500М встановлений електричний двигун потужністю 2500 Вт. Порівнюючи з бензиновими аналогами, електрична модель вирізняється економічністю, простотою в роботі й обслуговуванні, без токсичних парів і вихлопів.
Конструкційні переваги гікоподрібнювача Iron Angel ES 2500М:
Купити подрібнювач Iron Angel ES 2500М дуже просто! Оформляйте замовлення через сайт або телефон.
Чекаємо Вашого дзвінка!
095 248 91 43
098 448 94 53
073 128 45 73
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 38 мм |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Швидкість обертання ножа без навантаження, об/хв | 4500 |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.4 кг |