




1 529 ₴
Газонокосарка електрична Limex EK 1432s-компактна, надійна та ефективна модель від європейського виробника садово-паркової техніки, компанії Limex (Хорватія). Агрегат призначений для косіння трави в парках, присадибних ділянках, на газонах та інших невеликих територіях.
Limex EK 1432s обладнана електричним щітковим двигуном потужністю 1400 Вт. За швидкості обертання різального ножа 3300 обертів на хвилину, газонокосарка швидко впорається з усіма завданнями. Висота коса може регулюватися в трьох положеннях — 25,45 і 65 мм. Об'єм травозбірника становить 30 літрів, важливо зазначити, що скошену траву можна переміщати як у травозбірник, так і без нього (мульчування).
Порівнюючи з бензиновими газонокосарками, Limex EK 1432s набагато економніша та простішим в технічному обслуговуванні.
Переваги електричної газонокосарки Limex EK 1432s:
Чекаємо Вашого дзвінка!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limex |
| Країна виробник | Хорватія |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Мульчування | Так |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість рівнів висоти косіння | 3 |
| Вібраційне напруга, м/c2 | 2.53 |
| Діаметр коліс, см | 13 |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Габарити упаковки, мм | 605х380х270 |