






17 446 ₴
Електросамокат Forte VT1 призначений для переміщення в режимі міського циклу. Компактний, зручний, мобільний, характеризується високою маневровістю й легкістю в керуванні.
Колір білий.
Переваги електросамоката Forte VT1:
Чекаємо Вашого дзвінка!
095 248 91 43
098 448 94 53
073 128 45 73
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12.6 кг |
| Час зарядки | 4 годин |
| Час складання | 1 сек |
| Діаметр колеса | 216 мм |
| Дистанція пробігу | 35 км |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Колір | Білий |
| Контролер | FOC 36V20A |
| Напруга, В | 36 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип шин | Тверді зі спеціальними отворами для поглинання вібрації |
| Гальма задні | Дискові з функцією рекуперації енергії |
| Гальма передні | Електричні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 1108х430х1140 |