
23 660 ₴
Бензинові газонокосарки ТМ Hyundai (Південна Корея) — надійна, сучасна та високопродуктивна техніка. Основне призначення — покос трави на різних територіях, від невеликих газонів до ландшафтних парків. Газонокосарки обладнані довговічними й економними двигунами Hyundai, а різноманітність моделей, від побутових до багатофункціональних, дає змогу виконати практично будь-яку роботу.
Корпус виготовлений із міцної сталі, не схильний до механічних деформацій і корозії.
Основні параметри газнокосилинки Хюндай L4220S:
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мульчування | Так |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Максимальна ширина скошування | 550 мм |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Викид в травозбірник |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Висота скошування | 70 мм |
| Виробник | Hyundai |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Ріжучий ніж | 2-х лопатевої |
| Наявність турбіни | Так |
| Наявність приводу руху | Так |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 5.6 к. с. |
| Марка двигуна | HYUNDAI ICV200 |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Ширина | 61 мм |
| Довжина | 94 мм |
| Висота | 52 мм |