
2 820 ₴
Електрична газонокосарка Forte FEM-1400M призначена для косіння трави на невеликих дачних ділянках, газонах, ландшафтах. Техніка проста в керуванні, надійна та маневрена. Укомплектована складаною ручкою, що дуже зручно під час транспортування.
Основні переваги електричної газонокосарки Forte FEM-1400M:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Висота скошування | 55 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Мульчування | Ні |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |