






3 799 ₴
Електрична газонокосарка Konner&Sohnen KS 32LM призначена для коса трави на присадибних ділянках і газонах. Виробник, компанія Konner&Sohnen (Німеччина), займає провідне місце у світі з продажу силової та садово-паркової техніки.
Топ переваг газоносилки Konner&Sohnen KS 32LM:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота скошування | 65 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Об'єм травозбірника | 25 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Швидкість обертання ножів | 3450 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |