









7 499 ₴
Акумуляторна газонокосарка Konner&Sohnen KS 33LM-20V призначена для коса трави на газонах і присадибних ділянках. Ключова перевага цієї техніки — немає дроту від електричної мережі, тобто висока мобільність, автономність і маневровість.
Акумуляторні газонокосарка ТМ Konner&Sohnen укомплектовані потужними безщітковими двигунами, з обертами 3200 об/хв. Для двигунів характерні низький рівень шуму, тривалий термін експлуатації, висока ефективність. Крім того, менше рухомих частин, що неабияк спрощує техобслуговування.
Переваги газонокосарки KS 33LM-20V:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 330 мм |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Швидкість обертання ножів | 3200 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 410 мм |