


7 806 ₴
GTM DS2500/40 — побутовий садовий подрібнювач, призначений для оброблення свіжих і сухих гілок, з листям або без них, а також підсушених стебел рослин. Максимальний діаметр гілок під час роботи 40 мм.
Як різальний інструмент застосовується диск із двома встановленими ножами. Різальні ножі мають двостороннє заточування, що неабияк подовжує їх термін експлуатації. Модель не комплектується контейнером для подрібнених гілок, тому можна використовувати будь-яку зручну ємність для збирання відходів.
Основні переваги подрібника GTM DS2500/40:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Продуктивність | 125 кг/год |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |