







12 360 ₴
GTM MS2800/45 — електричний садовий подрібнювач, призначений для знищення свіжих і сухих гілок, з листям або без неї, а також підсушених стебел рослин. Максимальний діаметр гілок 45 мм. Для подрібнення використовується циліндрична фреза з гострими різальними краями, виготовлена з якісної інструментальної сталі. Подрібнювач комплектується сміттєзбірником з ударостійкого пластику об'ємом 55 літрів.
Основні переваги GTM MS2800/45:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Продуктивність | 125 кг/год |
| Ріжучий механізм | Фрезерний |
| Максимальний діаметр гілок | 45 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |