






81 705 ₴
GTM P4206 — промисловий подрібнювач гілок, призначений для роздроблення як свіжих, так і сухих гілок, рейок та інших дерев'яних відходів. Обладнаний диском діаметром 350 мм із двома ножами з корозійностійкої сталі А8 і приводиться в рух бензиновим двигуном Rato R420 потужністю 15 л. Завдяки високій потужності, максимальний робочий діаметр гілок досягає 150 мм.
Основні переваги бензинового подрібнювача GTM P4206:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 150 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Rato |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Потужність двигуна | 15 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 6.5 л |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1218 мм |
| Ширина | 1424 мм |
| Висота | 2700 мм |
| Вага | 225 кг |