


Відправка з 10 квітня 202693 050 ₴
Бензиновий подрібнювач Lumag RAMBO-HC15 розроблений для ефективної утилізації гілок, молодих стовбурів, непридатного пиломатеріалу та інших деревних відходів. Він ідеально підходить для використання в процесі кронування та санітарної обрізки дерев, а також для зрізу чагарників. Подрібнені матеріали можуть бути використані як мульча для укриття рослин на зимовий період або як компост.
Цей подрібнювач здатний перемелювати деревні відходи та гілки діаметром до 120 мм, що дозволяє ефективно утилізувати рослинне сміття після догляду за садом і прибудинковою територією. Завдяки бензиновому двигуну, Lumag RAMBO-HC15 є портативним і може використовуватися безпосередньо на території фермерського чи лісового господарства. Зручне обслуговування, велика горловина та регульована викидна шахта роблять роботу з цим подрібнювачем максимально комфортною.
Lumag RAMBO-HC15 — це ідеальний вибір для тих, хто шукає надійний, потужний та екологічний подрібнювач гілок для використання в саду, на прибудинковій території або у фермерському господарстві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 120 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 15 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 170/185 кг |
| Система запуску | ручний і електричний |
| Гарантований рівень звукової потужності LWA | 110 дБ (A) |
| Швидкість ножів | 2000 об/хв |
| Розміри (ДхШхВ) | 1900х800х1500 мм |