








Відправка з 09 квітня 20269 870 ₴
Аератор електричний Faworyt KCW1634 — це чудова техніка для полегшення догляду за клумбами і газонами. Він швидко, якісно і без особливих зусиль розпушить ґрунт і підготує його до висадки рослин. Плавне регулювання глибини обробки дозволяє вибрати оптимальний режим для конкретного завдання. Ширина проходу становить 34 см.
12 високоякісних сталевих лез забезпечують якісну обробку ґрунту, а електродвигун потужністю 1,6 кВт підтримує продуктивність і ефективність роботи. Завдяки транспортним колесам, зручній ручці і невеликій вазі управляти аератором дуже легко. Ця модель комплектується валом скарифікатора, за допомогою якого можна швидко видаляти з ґрунту мох, суху траву і залишки рослин.
Faworyt KCW1634 ідеально підходить для власників невеликих і середніх газонів, які прагнуть підтримувати їх у відмінному стані з мінімальними зусиллями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Faworyt |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Аератор |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Ширина обробки | 340 мм |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Частота | 50 Гц |
| Рівень шуму | 98 дБА |
| Передні колеса | 16 см |
| Тепловий захист | Да |
| Задні колеса | 14 см |
| Кількість різальних ножів | 12 шт. |
| Матеріал ножа, пружини | сталь |
| Система заміни валів | без інструментів |
| Регулювання робочої глибини | рідинна |
| Кількість пружин | 40 шт. |