






Відправка з 09 квітня 20265 140 ₴
Газонокосарка електрична Grizzly ERM1332 відмінно підходить для стрижки газону. Вона оснащена дуже ефективним двигуном потужністю 1300 Вт. Крім того, електрична косарка Grizzly ERM1332 оснащена кошиком для трави об'ємом 30 літрів з індикатором наповнення, якого достатньо для більшості невеликих присадибних ділянок. Весь набір важить всього 7,4 кг. Виробник подбав про міцний корпус і міцні колеса. Захист від теплового перевантаження також захистить вашу нову косарку від перегріву.
Електрична газонокосарка Grizzly ERM1332 розроблена для забезпечення максимальної зручності та ефективності. Легкий, але міцний корпус гарантує довговічність, а зручна рукоятка і колеса забезпечують легке маневрування ділянкою. Косарка проста в збірці та використанні, що робить її ідеальним вибором для власників невеликих газонів.
Газонокосарка Grizzly ERM1332 ідеально підходить для тих, хто шукає надійний, легкий та простий у використанні інструмент для догляду за газоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grizzly |
| Країна виробник | Польща |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 200 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 20 мм |
| Висота скошування | 60 мм |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рівень шуму | 96 дБА |
| Робоча ширина | 32 см |
| Тепловий захист | Да |
| Індикатор повного кошика | Да |