





Відправка з 16 квітня 20264 510 ₴
Газонокосарка механічна Faworyt TKR380 — ідеальний пристрій, який допоможе вам в ефективному догляді за газоном. Це екологічний варіант, який має високу ефективність косіння. Дана модель має робочу ширину 38 см, а також дає можливість регулювати висоту скошування дерну в діапазоні 15-42 мм. Завдяки вазі приблизно 7,6 кг і міцним колесам діаметром 21,5 см, це маневрене обладнання, яке дозволяє дістатися будь-якого місця, але в той же час воно дуже міцне і стійке до пошкоджень. Кошик, що входить в комплект, успішно розмістить обрізки навіть від усього скошування невеликого саду. Тому для найменших домашніх садів Faworyt TKR380 може стати гарною альтернативою більш дорогим електричним і бензиновим газонокосаркам.
Разом з газонокосаркою Faworyt TKR380 ви отримаєте все необхідне для початку роботи. Переконайтеся, що всі елементи на місці, щоб швидко та якісно підготувати косарку до використання.
Ця газонокосарка ідеально підходить для власників невеликих садів, які цінують екологічність та простоту використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faworyt |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча ширина | 38 см |
| Передні колеса | 21,5 см |
| Місткість кошика | 18 л |
| Площа газону (рекомендована) | 150 м2 |
| Індикатор повного кошика | Немає |
| Мінімальна висота скошування | 15 мм |
| Максимальна висота скошування | 42 мм |