









Відправка з 10 квітня 202686 940 ₴
Садовий подрібнювач MAST Gartentechnik P4206 швидко та ефективно подрібнює лозу, сучки та гілки діаметром до 150 мм для їх подальшого використання у якості мульчі, компосту чи палива для обігріву. Допоможе вам не лише утилізувати залишки деревини, а й отримати від них користь!
Бензиновий двигун потужністю 15 к.с. дозволяє продуктивно працювати тривалий час, а роторна система з 2 ножами забезпечує якісне подрібнення матеріалу. Продуктивність переробки - 5 куб/год. Корпус виготовлений з якісної сталі, що гарантує надійність і тривалу службу обладнання. Завдяки широкому бункеру завантажувати матеріал зручно, а два великих колеса і фаркоп дозволяють легко переміщувати подрібнювач по різних поверхнях.
Садовий подрібнювач MAST Gartentechnik P4206 ідеально підходить для приватних ділянок, садових і лісових господарств, де є потреба в утилізації деревини.
Садовий подрібнювач MAST Gartentechnik P4206 — це незамінний помічник для тих, хто цінує ефективність та зручність в роботі з деревиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST Gartentechnik |
| Країна виробник | Україна |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Потужність двигуна | 15 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 6.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 210/250 кг |
| Тип запуску | електростарт/ручний |
| Модель двигуна | Loncin |
| Швидкість обертання | 2400 об./хв |
| Ефективність | 5 кубометрів/год |
| Транспортні габарити | 880x565x850 мм |
| Кількість лез | 2 |
| Система подрібнення | роторного типу |
| Діаметр деревини | свіжа деревина: 150 мм; суха деревина: 75 мм |
| Вага брутто: | 305 кг |