







Відправка з 09 квітня 20264 010 ₴
Газонокосарка електрична Gardyer M200 оснащена надійним та екологічно чистим електричним двигуном потужністю 1200 Вт. Для його запуску достатньо звичайної розетки з напругою 230 В. Ця косарка має робочу ширину 33 см і можливість регулювання висоти кошення від 20 до 60 мм за допомогою трьохступінчастої шкали. Крім того, вона оснащена травозбірником об'ємом 30 літрів, що забезпечує достатній обсяг для більшості невеликих газонів. Вага всього комплекту становить лише 7,2 кг, що робить косарку легкою та зручною у використанні.
Незважаючи на ергономічний дизайн та невелику вагу, електрична газонокосарка Gardyer M200 відрізняється високою міцністю та довговічністю. Вона має міцний корпус і надійні колеса діаметром 14 см, що забезпечує стабільність під час роботи. Захист від теплового перевантаження забезпечить додаткову безпеку та захист від можливих перегрівів під час тривалої роботи.
Gardyer M200 - це ідеальний вибір для тих, хто шукає легку та ефективну газонокосарку для догляду за невеликим газоном.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 200 кв.м |
| Висота скошування | 60 мм |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7,2/8,4 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча ширина | 32 см |
| Тепловий захист | Да |
| Задні колеса | 14 см |
| Індикатор повного кошика | Да |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Максимальна висота скошування | 60 мм |