








12 999 ₴
GTM LM48 — зручна бензинова газонокосарка для косіння газонів середніх розмірів (до 800 кв.м). Проста в експлуатації модель з міцною стальною декою, призначена для регулярного догляду за газоном і садовою ділянкою.
Модель оснащена 4‑тактним двигуном об'ємом 149 куб.см (3.7 кВт / 5 к.с) із ручним запуском і об'ємом оливи 0.4 л. Ширина захвату 48 см і 6 рівнів висоти стрижки від 30 до 80 мм дозволяють швидко обробляти площі до 800 м². Сталева дека, колеса на кулькових підшипниках та зручне регулювання висоти роблять експлуатацію простою та надійною.
GTM LM48 ідеальна для власників приватних ділянок і садівників, які шукають просту, але потужну газонокосарку для регулярного догляду за газоном середньої площі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | немає |
| Індикатор заповнення | Да |
| Автоматичне регулювання швидкості косіння | Немає |
| Боковий викид | Да |
| Висота стрижки, min-max | 30-80 мм |
| Габарити | 1530x540x1040 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,Вставка для мульчування,Картонна упаковка,Набір інструментів,травозбірник |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. ширина захоплення | 48 см |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал баку | комбінований |
| Об`єм бака для оливи | 0.4 л |
| Об`єм резервуару | 70.0 л |
| Площа прибирання | 800 кв.м |
| Потужність двигуна (к.с) | 5 к.с |
| Регулювання висоти | синхронне |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Регулювання ручки | Да |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Стан товару | Новий |
| Ступені висоти стрижки | 6 |
| Тип | Бензинова |
| Тип двигуна | 4-тактний |