









31 143 ₴
Дизельний мотоблок Forte 1350 призначений для виконання робіт на присадибних ділянках, городах, фермерських полях. Мотоблок надійний, потужний, невибагливий, стане незамінним помічником під час саджання та прибирання, окучування сільськогосподарських культур, запашування ґрунту. Forte 1350 також можна використовувати для перевезення вантажів.
Сім причин купити дизельний мотоблок Forte 1350:
Замовити дизельний мотоблок Forte 1350 можна в нашому магазині! Оформляйте постачання через сайт або телефон.
Чекаємо Вашого дзвінка!
095 248 91 43
098 448 94 53
073 128 45 73
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | 186FD |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 12 дюйм |
| Ширина обробки, см | 135 |
| Глибина обробки,см | 30 |
| Робоча швидкість, км/год | 4-9.8 |
| Клас обладнання | Професійний |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Об'єм двигуна | 406 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Об'єм масляного бака | 1.65 л |
| Витрата палива | 0.8 л/год |
| Діаметр циліндра, мм | 86 |
| Хід поршня, мм | 70 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Висота | 1030 мм |
| Вага | 160 кг |