




6 765 ₴
Газонокосарка Sadko GLM-400 призначена для догляду за ландшафтом, очищення від бур'янів. Оснащена бензиновим двигуном потужністю 4 л. с.
Переваги Sadko GLM-400:
Купити газонокосарку Sadko GLM-400 і отримати професійну консультацію Ви зможете в інтернет-магазині Avтогешик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Садко |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Висота скошування | 70 мм |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Рекомендована площа | 700 кв.м |
| Матеріал корпусу | Металевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 139 куб. см |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |