



1 628 ₴
Компактна, надійна та зручна електрична газонокосарка Iron Angel FM 3310 призначена для коса трави на невеликих дачних ділянках, газонах, ландшафтах. До переваг FM 3310 треба віднести простоту керування, маневровість, невелику вагу, компактність і мобільність. Надійна в експлуатації, невибаглива, вона стане незамінним помічником кожному дачнику.
Переваги електричної газонокосарки Iron Angel FM 3310:
Купити електричну газонокосарку Iron Angel FM 3310 і отримати професійну консультацію Ви зможете в інтернет-магазині Avтогешик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 60 мм |
| Об'єм травозбірника | 28 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |