




5 891 ₴
Бензинова газонокосарка Iron Angel KK42B-L30— надійний і високоефективний помічник для догляду за присадибною ділянкою, газоном, ландшафтом. Виробник газонокосарки, компанія Iron Angel (Нідерланди), випускає техніку, яка вирізняється не тільки високими експлуатаційними характеристиками, а й довговічністю, демократичною ціною.
Iron Angel KK42B-L30 обладнана якісним двигуном Loncin, потужність становить 4 кінські сили. Газонокосарка несамохідна, але компактність, ергономічність і невелика вага дає змогу оператору з легкістю переміщати агрегат територією. Вага газонокосарки становить 19 кг.
Травозбірник виготовлений із пластику, що дає змогу очистити, а за потреби — промити від залишків скошеної трави. Об'єм бункера 45 літрів.
Регулювання висоти коса-центральна, у цій моделі можливо налаштувати 4 рівні, від 20 до 60 мм. Натрійка рівня коса можлива на ходу, не зупиняючи рухів агрегату.
Купити газонокосарку бензинову Iron Angel KK42B-L30 і отримати професійну консультацію Ви можете в інтернет-магазині Avтогешик.
Чекаємо Вашого дзвінка!
095 248 91 43
098 448 94 53
073 128 45 73
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Висота скошування | 60 мм |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Мульчування | Ні |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Lonchin LC 123 CC |
| Об'єм двигуна | 123 куб. см |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 1.5 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність приводу руху | немає |