
6 603 ₴
Бензинова газонокосарка Iron Angel GM 48-сучасна розробка від компанії Iron Angel (Нідерланди), яка з'явилася на українському ринку у 2018 році. Призначена для коса трави, догляду за газоном, ландшафтною територією, ергономічна та мобільна.
Iron Angel GM 48 обладнана двигуном Lonchin (розробка за ліцензією Honda) потужністю 5 кінських сил, що підтверджує високі експлуатаційні характеристики та довговічність експлуатації агрегату.
Газонокосарка Iron Angel GM 48 несамохідна, але завдяки продуманості конструкції, колесам на підшипниках оператор легко переміщує GM 48 на території.
Переваги бензинової газонокосарки Iron Angel GM 48:
Купити газонокосарку бензинову Iron Angel GM 48 і отримати професійну консультацію Ви можете в інтернет-магазині Avтогешик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальна ширина скошування | 480 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Мульчування | Ні |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір коліс, мм | 203/254 |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Lonchin |
| Об'єм двигуна | 139 куб. см |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність приводу руху | немає |