









2 416 ₴
Електричні газонокосарки ТМ Hyundai (Південна Корея) — надійні, високопродуктивні та мобільні агрегати. Основне призначення — покос трави на рівних ділянках площею до 10 соток. Техніка повністю безпечна з екологічного погляду, на відміну від бензинових моделей, електромотор не виробляє шкідливих викидів в атмосферу.
Двигун, потужністю 1300 Вт, під'єднується до стандартної мережі 220 В за допомогою кабелю. Шум і вібрація під час роботи мінімальні, що дає змогу оператору працювати тривалий час із комфортом.
Травозбірник об'ємом 30 л виготовлений із міцного пластику. Він тримає форму та легко очищається від покосу.Електрична газонокосарка Hyundai LE 3200 обладнана системою підвищення обертів High Speed, що сприяє швидшому, рівномірному та якісному покосу.



Купити електричну газонокосарку Hyundai LE 3200 можна зараз! Розміщуйте замовлення на сайті або телефонуйте телефонами:
095 248 91 43
098 448 94 53
073 128 45 73
Швидку доставку гарантуємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 400 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 60 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ріжучий ніж | 2-лопатевої |
| Кількість рівнів висоти косіння | 3 |
| Діаметр коліс (передні/задні), мм | 135/195 |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3450 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.8 кг |