


3 625 ₴
Стіл дитячий Irak Plastik Dodo жовтогарячий
Виробник: IRAK PLASTIK; Країна-виробник: Туреччина
Додаткові характеристики. Вага: 11.7; Колір: Жовтогарячий; Висота столу: 460 мм; Ширина столу: 1200 мм; Довжина столу: 600 мм; Форма: Прямокутна; Матеріал стільниці: Пластик
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота столу | 460 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Довжина столу | 600 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | IRAK PLASTIK |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Помаранчевий |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.7 |