
3 213 ₴
Стіл прямокутний Irak Plastik 70x120 тик
Виробник: IRAK PLASTIK; Країна-виробник: Туреччина
Додаткові характеристики. Вага: 11.68; Колір: Тік; Висота столу: 730 мм; Ширина столу: 700 мм; Довжина столу: 1200 мм; Форма: Прямокутна; Матеріал стільниці: Пластик
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота столу | 730 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | IRAK PLASTIK |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.68 |
| Колір | Твк |