

3 035 ₴
Стіл прямокутний Irak Plastik King 80x140 білий
Виробник: IRAK PLASTIK; Країна-виробник: Туреччина
Додаткові характеристики. Вага: 10.1; Колір: Білий; Висота столу: 730 мм; Ширина столу: 800 мм; Довжина столу: 1400 мм; Форма: Прямокутна; Матеріал стільниці: Пластик
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота столу | 730 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | IRAK PLASTIK |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.1 |