
6 225 ₴
Стіл PAPATYA Дива Плюс 70x120 зелений під дерево
Виробник: Papatya; Країна-виробник: Туреччина
Додаткові характеристики. Колір: Зелений під дерево; Висота столу: 730 мм; Ширина столу: 700 мм; Довжина столу: 1200 мм; Форма: Кругла; Матеріал стільниці: Пластик
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота столу | 730 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Papatya |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Кругла |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Колір | Зелений |