

1 980 ₴
Стіл PAPATYA Престиж 88x155 білий
Виробник: Papatya; Країна-виробник: Туреччина
Додаткові характеристики. Колір: Білий; Висота столу: 730 мм; Ширина столу: 880 мм; Довжина столу: 1550 мм; Форма: Прямокутна; Матеріал стільниці: Пластик
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Papatya |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 730 мм |
| Ширина столу | 880 мм |
| Довжина столу | 1550 мм |
| Форма | Прямокутна |